Richard Gajniak - Comp-Servis, predaj výpočtovej a kancelárskej techniky

volajte : 043 / 3812028 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.   Dialkova sprava

Záchrana dát

Stratili sa Vám dáta? Nedarí sa Vám ich obnoviť? Žiadna panika! Už nikto nemusí prísť o svoje dáta. S takmer 10 ročnými skúsenosťami obnovy dát aj zo skutočne extrémnych situácií, Obnova dát zo všetkých operačných systémov a skoro všetkých zariadení na uchovávanie dát.

V spolupráci s firmou ZalDat Vám teraz ponúkame celú škálu riešení ako bojovať so stratou dát, nech už k nej došlo zlyhaním ľudského faktora, softvéru, hardvéru, útokom vírusov, či prírodnou katastrofou. Ponúkame Vám tiež možnosť implantácie zachránených dát do pôvodných softvérových databáz a poradenstvo v oblasti správneho zálohovania dát, aby ste podobným problémom predišli. Toto všetko nie je lacnou záležitosťou, ale obvykle to býva najlacnejšia cesta ako znovuzískať stratené dáta! Ak ste stratili svoje dáta, neváhajte sa na nás obrátiン, nech ste už o nej prišli akýmkoľvek spôsobom.

Samotná záchrana prebieha tak, že najprv ide médium na diagnostiku. Po nej vieme presne povedať cenu záchrany, objem zachránených dát a dobu trvania záchrany. Toto je oznámené zákazníkovi a až v tomto momente sa zákzaník rozhodne, či bude chcieť, aby sme záchranu urobili, alebo nie. Ak nechce, neplatí nič, len poštovné. Diagnostika je zdarma aj v prípade, že sa dáta nezachraňujú.

 

Nachádzaš sa tu: úvod Info blok Záchrana dát

Rýchly kontakt

Richard Gajniak-CompServis
Železničiarov 296
028 01 Trstená

tel. 043 / 3812028
mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Počet návštev :
2069492

Rychly kontakt mapa

Mapa

POMOC ...

Spustite a odovzdajte kody